نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم
تبلیغات


انجمن نظامی آی آر ارتش
قوانین انجمن
با نام و یاد خداوند بزرگ مرتبه شروع می کنم.امیدواریم تمامی عزیزان در هر کجای کشور اسلامی که قرار دارند خوب و خوش و سلامت باشند.

متن زير قوانين آی ار ارتش هست كه رعايت اونها، برای تمام اعضا در هر سطح و درجه ای، الزامی است. بدیهی است ثبت نام و فعالیت شما در این سایت، به منزله ی تایید این قوانین است. رعایت قوانین موجب پیشرفت و بهبود انجمن خواهد شد. پیشاپیش از بذل توجه و دقت نظر شما در خواندن مطالب زیر،متشکریم.

قوانین اصلی و کلی:

در صورت رعایت نکردن قوانین اصلی ، کاربر اخراج می شود.

1- هرگونه بحث سیاسی به جز در حد خبر یا مباحث نظامی باشد اکیدا ممنوع است.

2- هرگونه اهانت به کشور، انقلاب و مسئولین چه مسئولان فعلی یا مسئولان سابق اکیدا ممنوع است.

3- هرگونه اهانت به مذاهب و بخصوص مسلمانان چه ایرانی یا در سایر کشورها و نیز اقلیتهای قومی در ایران ممنوع است.

4-هر گونه شایعه پراکنی در مورد احتمال جنگ،ساخت تجهیزات و یا اتفاقات ممنوع است.

5-از ارائه آمار و اطلاعات طبقه بندی شده و خصوصا محرمانه درباره نیروهای مسلح کشور جدا اجتناب کنید.

6- عضویت با آی پی جعلی و جا زدن خود بجای فردی دیگر و بیان حرفهای ضد انقلاب باعث مسدودیت همیشگی و در صورت لزوم مشخصات و آی پی شما در اختیار مسئولین انتظامی و امنیتی کشور قرار داده خواهد شد!

7-هر گونه فحاشی به کاربران،مدیران و... اکیدا ممنوع است.قوانین عمومی:

در صورت رعایت نکردن و تخطی از قوانین، کاربر بعد از تذکر ، اخطار دریافت می نماید و در صورت اصرار با رفتار مغایر با قوانین ، پس از دریافت 5 اخطار اخراج می گردد.

1-نام کاربری:تمامی کاربران در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب به عنوان نام کاربری خود استفاده کنند،استفاده از کلمات نامناسب خارجی و یا بی مفهوم جدا خودداری کنید.

2-آواتار یا عکس پروفایل:در انتخاب آواتار دقت کنید تصاویری که انتخاب می کنید مفهوم شخصیت و منش شماست لذا از قراردادن آواتارهای نمادهای غربی یا تصاویر شخصیت های خارجی یا تصاویری که به موضوع انجمن مربوط نمی شود جدا خودداری کنید.

3-امضای کاربر:امضا هر فرد نمایانگر هویت اوست.حتما در امضاهاتون از جملات مناسب و خوب استفاده کنید و اگر عکس میگذارید تصاویر مناسب با انجمن باشد.ضمنا از قرار دادن نماد های غربی یا عکس ها و موضوعاتی که به انجمن مربوط نمی شود یا هر گونه تبلیغات متنی و تصویری جدا خودداری کنید.


4-ارسال نظر:پست هایی در انجمن که بیش از 3 ماه از تاریخ انتشارشون گذشته دیگر نظری در اون پست ارسال نکنید،مگر اینکه بخواهید پست یا مطلبی مفید به آن اضافه کنید در غیر این صورت نظری ارسال نکنید.همچنین در هر پستی فقط راجع به همون پست نظر بدهید و راجع به دیگر موضوعات یا مباحث که به اون پست مربوط نمی شود نظری ارسال نکنید.

6-ارسال مطالب:در صورتی که مطلبی ارسال می نمایید و اون مطلب در اینترنت موجود است شایسته است منبع را ذکر نمایید و در صورت وجود اسم فرد با بکار بردن آن به حقوق فرد احترام بگذارید.***ضمنا در صورتی که میخواهید پست ارسال کنید اما نمونه پست شما از نظر محتوا در انجمن موجود است از ایجاد تاپیک مجدد خودداری کنید و در پست مورد نظر مشابه ، پست خود را ارسال نمایید تا تاپیک جامع تر گردد.***از ارسال کردن محتوایی که ربطی به انجمن نظامی ندارند مثل مباحث اینترنت و کامپیوتر(به غیر از مباحث نظامی) فوتبال و مباحث فنی و تبلیغات و موضوعات مشابه جدا خودداری کنید.

7-احترام به اعضا و مدیران:در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. بديهی است در اين انجمن که صدها نفر به عنوان کاربر و مهمان حضور دارند، اهميت حفظ احترام ديگران چند برابر است.استفاده از هرگونه الفاظ رکیک، توهین و فحاشی،همچنين القاء عقايد و نقطه نظرات به سايرين و یا بحث هائي كه جنبه كل كل داشته باشند یا توهین به طرز فکر افراد در هر قسمتی از این انجمن از طریق پیام خصوصی و یا در پستهای عمومی ممنوع است و با افرادی که رعایت نکنند با توجه به شدت امر و اصرار یا عدم اصرار بر آن، در سطوحی همچون: تذکر، اخطار، اخراج موقت و اخراج دائم برخورد میشود.

8-بخش های خبری:قبل از ارسال هر گونه پست در بخش های خبری به قوانین بخش خبری مراجعه نمایید.(لینک)

9-پرسش های کاربران: پرسش های استخدامی در مورد هر ارگان نظامی در قسمت روابط عمومی سایت (سوالات استخدامی)در تاپیک مربوطه بنویسید.***سوالات تخصصی (به غیر سوال استخدامی) در مورد هر ارگان نظامی هم ، در پرسش و پاسخ در هر بخش خودش مطرح کنید.***البته اگر مطلبی در انجمن گذاشته اند و می خواهید در مورد همون مطلب بپرسید می تونید زیر همون پست پرسش خود را مطرح کنید.***در پاسخ به سوالات دیگران در صورت قطعی بودن جواب دهید تا دیگر کاربران گمراه نشوند و ضمنا ممکن است برای فردی سوالی پیش پا افتاده یا برای شما حالت تمسخر داشته باشد اما برای اون فرد مهم است پس در صورت جواب دادن از الفاظی که باعث دلسردی یا دلخوری یا تنش فرد پرسشگر می شود جدا خودداری کنید.

10-تشکر کردن:از ارسال نظرات تشکر آمیز و لغاتی کوتاه مثل خوب بود-ممنون-عالی بود یا ارسال شکلک به تنهایی،خودداری کنید و این گونه پست ها از نظر ما اسپم می باشد لذا از دکمه تشکر استفاده نمایید و یا در صوت مهم بودن در پیام خصوصی از فرد مورد نظر تشکر نمایید.

11-پیام خصوصی:این امکان برای همه کاربرا در انجمن می باشد که در صورت خواستن پیام خصوصی به همدیگر در انجمن بدهند و این یک امر شخصی برای هر فرد در انجمن هست،پس اگر صحبت خاصی به شخصه با خود اون کاربر دارید یا نظر شخصی دارید یا صحبت های خصوصی دارید می توانید از این پیام خصوصی استفاده کنید و این جور مسائل رو به انجمن نکشونید.

رعایت برخی نکات:
حتما قبل از ارسال هر گونه پست کل انجمن رو مرور کنید و بهترین تالار و زیر مجموعه تالار را برای ارسال پست خود انتخاب و ارسال کنید و از ارسال پست هایی که ربطی به تالار مورد نظر ندارند خودداری کنید.*
زبان انجمن فارسی می باشد لذا از بکار بردن کلمات انگلیسی یا فینگلیش خودداری کنید و ضمنا از نقطه (.) و ویلگول (،) در پست ها و نظرات خود استفاده کنید تا خواننده دچار گمراهی نشود و ضمنا در ارسال نظر رعایت زیبایی نوشته از نظر ویرایش و همچنین ادب و رعایت نگارش خود برای تصحیح غلط املایی و زیبا نوشتن دقت لازم را بکار ببرید.*
این انجمن محلی برای بحث و تبادل نظر در مورد مباحث نظامی می باشد و انجمن علمی و تخصصی نظامی می باشد لذا بیان نظر و اعتقادات شخصی پیرامون مسائل مذهبی ،سیاسی،اجتماعی و... کمکی به اهداف این انجمن نمی نماید و برای اینگونه بحث ها در فضای اینترنت انجمن هایی در این مورد موجود می باشند.*
هر پست و نظری که در انجمن ارسال می


انجمن نظامی آی آر ارتشصفحه فیس بوک سایت rss yahoo
سایت نظامی آی آر ارتش در مرداد ماه سال 1391 تاسیس و برای بالابردن معلومات نظامی پارسی زبانان جهان راه اندازی شده است.این سایت به هیچ ارگان دولتی و نظامی وابسته نیست و کاملا شخصی می باشد.ايميل پست الکترونيکي مديريت سايت : ir.artesh@yahoo.com