نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم
اسلحه شناسی


انجمن نظامی آی آر ارتش
قوانین انجمن
با نام و یاد خداوند بزرگ مرتبه شروع می کنم.امیدوارم تمامی عزیزان در هر کجای کشور اسلامی که قرار دارند خوب و خوش باشند.

قوانین اصلی و کلی:

در صورت رعایت نکردن، کاربر اخراج می شود.

1- هرگونه بحث سیاسی اکیدا ممنوع می باشد،به جز در حد خبر باشد.

2- هرگونه اهانت به کشور، انقلاب و مسئولین چه مسئولان فعلی یا مسئولان سابق اکیدا ممنوع است.

3- هرگونه اهانت به مذاهب و بخصوص مسلمانان چه ایرانی یا در سایر کشورها و نیز اقلیتهای قومی در ایران ممنوع است.

4- هرگونه سعی در ناچیز قلمداد کردن تلاش متخصصان داخلی و تزریق حرف رسانه های بیگانه در راستای جنگ روانی ممنوع است.

5-هر گونه شایعه پراکنی در مورد احتمال جنگ،ساخت تجهیزات و یا اتفاقات ممنوع است.

6- از ارائه آمار و اطلاعات طبقه بندی شده درباره نیروهای مسلح کشور جدا اجتناب کنید.

7- عضویت با آی پی جعلی و جا زدن خود بجای فردی دیگر و بیان حرفهای ضد انقلاب باعث مسدودیت همیشگی و در صورت لزوم مشخصات و آی پی شما در اختیار مسئولین انتظامی و امنیتی کشور قرار داده خواهد شد!قوانین عمومی:

در صورت رعایت نکردن، کاربر اخطار دریافت می کند و پس از دریافت 5 اخطار کاربر اخراج می گردد.

1-نام کاربری:
تمامی کاربران در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب به عنوان نام کاربری خود استفاده کنند.استفاده از کلمات نامناسب خارجی، یا بی مفهموم خودداری کنید.

2-آواتار یا عکس پروفایل:
از قراردادن آوتارهای بی ربط به موضوع سایت بر روی پروفایل خود، خودداری کنید.استفاده از نمادهای غربی یا تصاویر شخصیت های خارجی یا تصاویری که به موضوع انجمن مربوط نمی شود جدا خودداری کنید.

3-امضای کاربر:
حتما در امضاهاتون از جملات مناسب و خوب استفاده کنید.جملات نامناسب فورا حذف می شوند.و حتما در مورد امضاتون اگر عکس میگذارید عکس های مناسب با انجمن باشد(نماد های غربی یا عکس ها و موضوعاتی که به انجمن مربوط نمی شود حذف می شود)در مورد عکس در امضاهاتون حتما سعی کنید عکس ها حجم کم و سعی کنید کوچیک باشه.به هیچ وجه در امضاهاتون تبلیغ نکنید و در صورتی که سایت نظامی دارید می تونید لینک رو بزارید در غیر اینصورت نباید لینک سایت غیر نظامی بگذارید(مگر در شرایطی که تشخیص خود مدیر سایت باشد).

4-ارسال نظر:
اون پست هایی در انجمن که بیش از 3 ماه از تاریخ انتشارشون گذشته دیگر نظری در اون قسمت ارسال نکنید.مگر اینکه بخواهید پست یا مطلبی به آن اضافه کنید یا اینکه خود مدیران برای بالا اوردن تاپیک مجددا در اون نظری ارسال کرده باشند, در غیر این صورت نظری ارسال نکنید.
*همچنین در هر پستی فقط راجع به همون پست نظر بدهید و راجع به دیگر موضوعات یا مباحث که به اون پست مربوط نمی شود نظری ارسال نکنید*

5-ارسال مطالب:
حتما مطالب خود را در قسمت های مربوطه انجمن بگذارید و اگر ندونستید در کدوم مطلب باید اینو گذاشت یا در دیگرهای نظامی بگذارید یا در مقاله و دانشنامه ها در هر بخش.مطالبی که ارسال می کنید مثلا جنگنده صاعقه ابتدا در جستجو , اون مطلب رو سرچ کنید و بعد در جنگنده ها نگاه کنید در صورتی که اون مطلب نبود اون مطلب خود را ارسال کنید.
در صورتی که دو پست یک شکل و یک موضوع ارسال شده باشد اون پستی که جدیدا ارسال شده باشه حذف خواهد شد.

6-احترام به اعضا و مدیران:
احترام اعضا و مدیران متقابلا حفظ شود و از بی احترامی،شوخی های بی جا و کلمات رکیک جدا خودداری شود.


7-بخش اخبار و حوادث و اخبار نیروی انتظامی:
*در مورد اخبار نظامی ایران و خارج و اخبار سیاسی ایران و خارج و اخبار نیروی انتظامی , آن اخباری که دو هفته از تاریخ انتشار آن گذشته است دیگر نظری در اون پست ارسال نکنید.پس تا دو هفته از تاریخ انتشار اخبار در انجمن فرصت دارید که اگرمی خواهید نظری در این قسمت ها ارسال کنید.

*اخبار و حوادث و اخبار ناجا حتما از این به بعد چه مدیران و چه کاربران که در قسمت های اخبار و حوادث و اخبار ناجا ارسال می کنند در پایین متنشون لینک مستقیم اون صفحه خبرگزاری رو به عنوان منبع ذکر کنند.

8-پرسش های کاربران:
*پرسش های استخدامی در مورد هر ارگان نظامی در قسمت روابط عمومی سایت (سوالات استخدامی)در تاپیک مربوطه بنویسید.اگر در تاپیک جداگانه سوالات استخدامی بپرسید یا در قسمت های دیگر انجمن سوالات استخدامی بپرسید , سوالتون حذف خوهد شد.

*سوالات تخصصی در مورد هر ارگان نظامی هم ، در پرسش و پاسخ در هر بخش خودش مطرح کنید.
(البته اگر مطلبی در انجمن گذاشته اند و می خواهید در مورد همون مطلب بپرسید می تونید زیر همون پست پرسش خود را مطرح کنید)

9-تشکر کردن:
بعضی از دوستان لغاتی کوتاه مثل خوب بود-ممنون-عالی بود یا... ارسال می کنند .لطفا از این لغات کوتاه یا ارسال شکلک به تنهایی استفاده نکنید.فقط از گزینه تشکر استفاده کنید.

10-پیام خصوصی:
این امکان برای همه کاربرا هست که در صورت خواستن پیام خصوص به همدیگر در انجمن بدهند و این یه چیز شخصی برای هر فرد هست.پس اگه صحبت خاصی به شخصه با خود اون کاربر دارید یا نظر شخصی دارید یا مشکلاتی با اون کاربر دارید می تونید از این پیام خصوصی استفاده کنید و این جور مسائل رو به انجمن نکشونید.


10-مطالب تکراری:
مطالبی که در انجمن تکراری می باشند رو نگذارید مگر اینکه اون مطلب با مطلب دیگر از نظر محتوا فرق داشته باشد.سعی کنید مطالبی که دوستان قبلا ارسال کردند و مطالبی که شما هم جدیدا ارسال می کنید مشابه هستند و فقط از نظر محتوا فرق دارند پست جداگانه ایجاد نکنید و زیر همون پست به عنوان نظر پستتون رو ارسال کنید تا تاپیک کاملتر شود.

(کاربران مهمان برای عضویت در سایت نیاز به تایید ایمیل می باشد.لطفا ایمیل را صحیح وارد نمایید)


انجمن نظامی آی آر ارتشصفحه فیس بوک سایت rss yahoo
سایت نظامی آی آر ارتش در مرداد ماه سال 1391 تاسیس و برای بالابردن معلومات نظامی پارسی زبانان جهان راه اندازی شده است.این سایت به هیچ ارگان دولتی و نظامی وابسته نیست و کاملا شخصی می باشد.ايميل پست الکترونيکي مديريت سايت : ir.artesh@yahoo.com