نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
elyas آفلاينتعداد ارسال ها: 3454
تاريخ عضويت: 23 /10 /1391
محل زندگي: البرز
سن: 25
تعداد تشکر کرده: 2958
تعداد تشکر شده: 15205
[Custom_Field_Content]
انجمن اي ار ارتش

پلیس ناشنوایان راه اندازی می شود
معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی از راه اندازی پلیس ناشنوایان خبرداد و گفت: برخی نیروها در حال انجام دوره های آموزش ارتباط با ناشنوایان هستند و به زودی شاهد فعالیت پلیس ناشنوایان در سطح کشور خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "امیرحسین یاوری" در مراسم دانش آموختگی فراگیران آموزشگاه های علمی- تخصصی شهید چمران البرز که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: این امر منجر به کاهش هزینه های رفت و آمد و صرفه جویی در وقت شده و امیدواریم در مراسم های بعدی نیز بتوانیم از این تکنولوژی استفاده کنیم.

این مقام ارشد انتظامی به راه اندازی پلیس ناشنوایان در کشور اشاره و بیان کرد: نزدیک به چهارمیلیون نفر در کشور درگیر مشکلات مکالمه ای هستند که با راه اندازی این پلیس و نیز پذیرش این افراد، مشکلات و خواسته های این قشر از جامعه را مرتفع کرد.

سردار یاوری با بیان اینکه درصدد هستیم آموزش های مهارتی پلیس را ارتقاء دهیم، تصریح کرد: استفاده از آموزش های دفاع شخصی، پارکور و کار با سلاح در اولویت برنامه های آموزشی پلیس قرار دارد .

وی با اشاره به تاثیر ورزش پارکور در بین کارکنان، گفت: این ورزش به دلیل ویژگی های خاصی که دارد به کارکنان کمک می کند تا درصد موفقیت را در تعقیب و گریزهایی که در ماموریت ها رخ می دهد را افزایش دهد.

معاون تربیت و آموزش ناجا در خاتمه گفت: درصدد هستیم تا درجه داران را بنا به درخواست پلیس های تخصصی و ماموریت های محوله آنان آموزش دهیم که این امر، تاثیر بسزایی در موفقیت بیشتر ماموریت های نیروی انتظامی دارد.


منبع
امضاي کاربر :


قدر امنیت ، قدر آبی که می خوریم ، قدر ظرف غذایمان ، قدر راحتی خواب شب ، قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده را بدانیم ، حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه ، قدر بدانیم و شاکر.

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش و امنیت مردم عزیز ایران به دور از آسایش و رفاه زندگی میکنند.

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران
شنبه 01 دی 1397 - 03:19
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 3 کاربر از elyas به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: keyvanpersiangulf &ahidk &payam72 &برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش