نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
rezairani آفلاينتعداد ارسال ها: 141
تاريخ عضويت: 10 /8 /1392
محل زندگي: کرج
سن: 29
تعداد تشکر کرده: 70
تعداد تشکر شده: 675
[Custom_Field_Content]
انجمن اي ار ارتش

دستیابی ایران به تکنولوژی یوفو،پلاسما...واقعیت یا تخیل
بنام خدا
دوستان عزیز مقاله های زیر شایدباعث تعجب شمابشه اماقبل متهم کردن من به هرچیزی فراموش نکنید اولا دانش اگردرثریاباشیدایرانیان بهش دست میابند
درثانی فقط غیرممکن غیرممکنه

سال 1390ودستیابی ایران به ارکیو170
هفت ساله که در مجامع علمی دو نظریه در اینباره مورد بحث بوده اول از طریق هک جی پی اس و دوم عامل نفوذی در مرکزهدایت بهپباد
به این مقاله خارجی توجه کنید

کریستين ساينس مانيتور در مقاله ويژه خود تلاش كرد پرده از راز چگونگي افتادن هواپيماي جاسوسي پيشرفته آمريكا به دست ايران بردارد. اين خبرگزاري اقدام به مصاحبه با يك مهندس ايراني فعال در نيروهاي مسلح ايران كرده است كه هم‌اكنون مشغول رمزگشايي از سيستم‌هاي هواپيماي جاسوسي آمريكايي است.
وي به اين خبرگزاري گفته است كه متخصصين جنگ الكترونيك نيروهاي مسلح ايران موفق شدند مختصات سيستم مكان‌ياب جهاني هواپيماي جاسوسي آمريكايي را دستكاري كنند به گونه‌اي كه هواپيما فريب خورده و تصور كند كه در حال فرود در پايگاه خود در افغانستان است، حال آنكه در حقيقت در خاك ايران فرود آمده است.
وي در تشريح چگونگي انجام اين عمل به كريستين ساينس مانيتور ميگويد: “ضعف اين نوع از هواپيماها در سيستم مكان‌ياب آنهاست. ما ابتدا با ارسال پارازيت در سيستمهاي ارتباطي آنها اختلال ايجاد ميكنيم. پس از مختل شدن ارتباط هواپيما با مركز كنترل خود در افغانستان و آمريكا، پرنده به طور خودكار بر روي سيستم خلبان خودكار (آتو پايلوت) ميرود. در چنين حالتي پرنده هوشمندي خود را از دست ميدهد. پس از آن با استفاده از تكنيكي ويژه مختصات سيستم مكان‌ياب جهاني پرنده دستكاري شده و مختصات طولي، عرضي و ارتفاع جديد به او داده ميشود. در اين حالت بدون آنكه نياز باشد سيستم كنترل از راه دور و ارتباط پرنده با مركز فرماندهي در آمريكا هك شود در نقطه مورد نظر فرود مي آيد. هواپيما تصور ميكند كه در پايگاه خود فرود مي آيد اما واقعيت اين است كه در ايران فرود آمده است.”
وي ميگويد كه اين تكنيك ويژه با استفاده از تجارب به دست آمده در نتيجه سرنگون كردن يا اسير كردن چندين هواپيماي جاسوسي آمريكايي در گذشته با درجه پيشرفتگي به مراتب كمتر از مدل اخير، به مرور زمان بهبود يافت. او ميگويد در اين روش ما اقدام به دستكاري در سيگنال‌هاي سيستم مكان‌ياب جهاني هواپيما كه مختصات مكاني و سرعت آن را با استفاده از چندين ماهواره محاسبه ميكند، مينماييم.
كريستين ساينس مانيتور مينويسد: متخصصان نظامي غربي و مقاله‌هاي منتشر شده در مورد حقه‌هاي مربوط به سيستم مكان‌ياب جهاني حاكي از آن است كه سناريو بيان شده از سوي اين مهندس جنگ الكترونيك ايراني، قابل تامل است. رابرت دنسمور متخصص سابق جنگ الكترونيك نيروي دريايي ارتش آمريكا ميگويد حتي سيستم‌هاي مدرن مكان‌ياب جهاني نصب شده بر روي هواپيماهاي جنگي هم بسيار آسيب پذير هستند. وي مي افزايد: “قطعا ممكن است كه در سيستم مكان‌ياب جهاني هواپيما دستكاري و اختلال ايجاد كرد. من نميگويم كاري آسان است، اما غير ممكن نيست و تكنولوژي آن وجود دارد. “
چند ماه پيش محرم قلي زاده معاون جنگ الكترونيك مركز دفاع هوايي سپاه ايران در گفتگو با رسانه‌ها، چگونگي تغيير در سيستم مكان‌ياب جهاني موشك‌هاي هدايت شده را تشريح كرده بود؛ تكنيكي كه قطعا خيلي آسانتر ميتوان بر روي هواپيماهاي بدون سرنشيني كه با سرعت بسيار كمتري حركت ميكنند، اعمال كرد.
وي در مصاحبه خود با فارس نيوز گفته بود ما يك قدم از اختلال در سيستم هاي ارتباطي موشكها جلوتر هستيم. ما قادريم در مختصات حركت آنها هم اختلال ايجاد كرده و هم مسير حركت آنها را تغيير دهيم. اين اظهارات بعدا بدون هيچ توجيهي از صفحه اين خبرگزاري حذف شد!
منابع اطلاعاتي اروپايي ميگويند دو سال پيش در اتفاقي كه گزارش نشد، ايران سازمانهاي اطلاعاتي غربي را شوكه كرد. در آن زمان ايران توانسته بود با استفاده از اشعه ليزر و هدفگيري دقيق آن، ماهواره جاسوسي سازمان اطلاعات مركزي آمريكا (سيا) را كور كند.
همچنين چند ماه پيش متخصصان رژيم ايران موفق شده بودند گواهينامه‌هاي امنيتي سايت گوگل را هك كنند. گوگل در ماه سپتامبر گذشته گزارش كرده بود كه اكانت هاي گوگل بيش از ۳۰۰ هزار كاربر ايراني اين شركت هك شده است. شركت صادركننده گواهينامه‌ها گزارش كرده بود كه “مدارك زيادي” وجود دارد كه نشان دهنده دخالت حكومت ايران در هك حساب‌هاي كاربران اينترنت ميباشد.
اين مهندس ايراني ميگويد هك اكانت گوگل به هيچ وجه آسانتر از اختلال در سيستم مكان‌ياب هواپيماهاي بدون سرنشين نيست. وي در خاتمه ميگويد: “تا پيش از گم شدن هواپيماي جاسوسي آمريكايي، توانايي جنگ الكترونيك مهندسان ايران تا حد زيادي ناشناخته باقي مانده بود. پس از گرفتن هواپيماي مذكور ما بسيار خودشحال بوديم. آيا تاكنون يك لپتاپ جديد داشته‌ايد؟ خوشحالي ما چندين برابر چنين حالتي بود. اگرچه ما ميدانستيم كه ممكن است سيستم خودانفجاري هواپيماي مذكور فعال شود، اما ما نميتوانستيم از فرط خوشحالي جلوي خود را بگيريم و به هواپيما نزديك نشويم.”
لازم به ذكر است كه رژيم ايران كمتر از دو ماه پيش يك دستگاه اختلال در امواج (پارازيت) جديد و سيار با نام “آوتوبازا” را از روسيه دريافت كرده بود.
امضاي کاربر : اگر تن به تن
سربه کشتن دهیم

به زان که میان کشور
بدشمن دهیم
دوشنبه 14 آبان 1397 - 14:56
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 4 کاربر از rezairani به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: aliesmaili &payam72 &galla &rasool &


تعداد ارسال ها: 141
تاريخ عضويت: 10 /8 /1392
محل زندگي: کرج
سن: 29
تعداد تشکر کرده: 70
تعداد تشکر شده: 675

پاسخ : 1 RE دستیابی ایران به تکنولوژی یوفو،پلاسما...واقعیت یا تخیل
اما
درمیان همه جور خبری یک خبر هم در رسانه های خارجی بودکه بخاطر نوع عجیبش کسی بهش توجه نکرد
خبرها آمده بود که ایران موفق شد تا یک هواپیمای پهپاد پیشرفته جاسوسی آمریکا را سالم به غنیمت گیرد. همان زمان روایت های متفاوتی از چگونگی کنترل و به زمین نشاندن این هواپیمای بدون سرنشین توسط منابع داخلی و خارجی منتشر شد (برای نمونه اینجا). حالا اما روایتی دیگر٬ اما بسیار متفاوت از سرتیم عملیات کنترل پهپاد منتشر می شود که در نوع خود جالب بوده و واکنش های گوناگونی را در میان رسانه های خارجی به دنبال داشته است. در زیر خلاصه‌ائی از مطالب ذکر شده در این باره (برای نمونه از این سایت Thenextweb.com) را ذکر می کنیم :
به تازگی مهران توکلی٬ مهندس ایرانی از بنیاد کشه (Keshe Foundation)٬‌ که سرپرستی تیم عملیات کنترل پهپاد آمریکایی RQ-170 را نیز بر عهده داشته از استفاده ایران از تکنولوژی های رویائیِ ترکیبیِ sci-fi (آنچه که در اصطلاح علمی-تخیلی خوانده میشود) نام برده‌است٬ که در آن با استفاده از میدان های نیروی بشقاب های پرنده٬ پهپاد آمریکایی کنترل و به زمین نشانده شد. حدود یک سال پیش ایران ادعا کرده بود (اینجا) که موفق به ساخت نوعی بشقاب پرنده شده٬ اما چون اطلاعات جزئی از آن منتشر نشده بود٬ دنیا هم پروژه بشقاب‌های پرنده ایرانی٬ که زحل نامیده می‌شد را جدی نگرفته بود.
*
امضاي کاربر : اگر تن به تن
سربه کشتن دهیم

به زان که میان کشور
بدشمن دهیم
دوشنبه 14 آبان 1397 - 15:06
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 3 کاربر از rezairani به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: aliesmaili /payam72 /galla /


تعداد ارسال ها: 141
تاريخ عضويت: 10 /8 /1392
محل زندگي: کرج
سن: 29
تعداد تشکر کرده: 70
تعداد تشکر شده: 675

پاسخ : 2 RE دستیابی ایران به تکنولوژی یوفو،پلاسما...واقعیت یا تخیل
همیشه برام واقعیت این مسئله بصورت سوال بود
تااینکه چندروز قبل بادیدن یک مستندامریکایی که ایران رو بداشتن تکنولوژی راکتورهای پلاسما ودستیابی به این ابرقدرت تکنولوژی توصیف میکرد یاد پرفسور مهران توکلی کشه وپرتوهای کنش پذیر مغناطیسش در نشاندن ارکیو افتادم
تواین مستندادعاشده بود ایران بقدرت دستیابی به سرعتهای نزدیک به نور توسط ایجاد پلاسما رسیده
همچنین میگفت تکنولوژی رادارگریزی نسل پنج روسیه هم از ایرانه
وبا نشون دادن چندفیلم که میگفت در صحت اوناشک نیست انهدام ماهواره جاسوسی اسراییل در لحظه پرتاپ هم توسط ایرانیان وهواگردهایی شبیه یوفو اتفاق افتاده
متاسفانه نتونستم مستندرو از ماهواره دانلود کنم ولی گمانم توی یوتیوب هست
کمی تحقیق به نام بنیادکشه رسیدم که مصاحبه زیر رو توجه کنید
مهندس ایرانی و موسس انجمن Keshe در بلژیک نظریه و فناوری جدیدی را مبنی بر استفاده از رآکتور پلاسمایی ارائه کرده است که در صورت اثبات و تایید سازمانهای بین المللی تحول عظیمی در صنعت حمل و نقل هوایی و فضایی ایجاد خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهران توکلی مهندس ایرانی فناوری هسته ای موفق به ارائه نظریه و فناوری رآکتور پلاسمایی جدیدی شده است که توانایی پشتیبانی پروازهای فضایی را از نظر کاهش و بهبود نیروی گرانش و تامین انرژی مورد نیاز خواهد داشت.

توکلی با توجه به تحلیلهای هسته ای و دیگر تعاملات اتمی و پدیده های کیهانی، نظریه ای جدید را ارائه کرده است. بر اساس این نظریه، میدانهای مغناطیسی پلاسمایی اولیه می توانند به گونه ای تغییر کنند که میدانهای مغناطیسی دوگانه یا چند گانه به وجود آید [۱].امکان خلق حجم نامحدودی از حالتهای انرژی و حرکت بدون نیاز به سوزاندن سوخت!

به گفته توکلی با آگاهی از این دانش، طراحی، تولید و آزمایش رآکتورهای کم هزینه که می توانند پلاسما را رقیق کرده و از طریق روشی ساده و قابل اطمینان به انرژی این پلاسماها دست یافت امکانپذیر خواهد شد. در این صورت خلق حجم نامحدودی از حالتهای مختلف انرژی و حرکت بدون نیاز به سوزاندن هیچ نوع سوخت و پسماندی ممکن خواهد بود.

توکلی اعلام کرده است که بر اساس این اصول رآکتورهای اولیه ای ساخته شده اند که استفاده از آنها در تجهیزات مرتبط با پرواز نتایج شگفت انگیزی مانند ارتفاع گرفتن و حرکت بدون سوزاندن سوخت را در پی داشته است. وی معتقد است با کمک فناوری بهبود گرانش و مولد انرژی، سفرهای تجاری فضایی تا سال ۲۰۱۴ امکانپذیر بوده و امیدوار است بتواند امکان شکل گیری سفرهای تجاری به ماه را تا سال ۲۰۱۶ به وجود آورد.

مهران توکلی مدیر موسسه ای به نام Keshe است که به منظور پردازش فرایندهای کیهانی و چگونگی کاربرد آنها در مسیر کمک به انسانهای جهان تاسیس شده است. نظریه میدانهای مغناطیسی پلاسمایی از آخرین دستاوردهای وی در این موسسه به شمار می رود.

وی در روز چهلمین سالگرد پرواز آپولو، اطلاعیه ای را برای سران کشورهای جهان ارسال کرد تا آنها را از وجود فناوری پلاسما و شیوه جدید تولید انرژی نامحدود برای استفاده در حمل و نقلهای فضایی در بلژیک آگاه کند. وی قصد دارد فناوری خود را در مقابل چشمان هزاران نفر از مردم شهرهای بزرگ جهان در سال آینده به نمایش بگذارد.

همچنین مهران توکلی قصد دارد رزرو سفرهای فضایی با استفاده از فناوری جدیدش را تا ارتفاع ۶۰ کیلومتری از زمین و سفر به ماه را آغاز کند. طی این سفرها هزاران نفر از مردم علاقمند می توانند با هزینه ای ۵۰ هزار یورویی به فضا سفر کنند.

سفر از نیویورک به پاریس در یک دقیقه بدون استفاده از هیچ نوع سوخت

به گزارش مهر، توکلی معتقد است از این فناوری در زمینه سفرهای زمینی نیز می توان استفاده کرد. به بیانی دیگر با کمک چنین تکنیکی می توان در عرض یک دقیقه بدون استفاده از هیچ نوع سوختی از نیویورک به پاریس سفر کرد و یا حتی از آنها به عنوان ژنراتورهایی با توانایی تولید پاک و ارزان قیمت الکتریسیته در سطح کیلووات استفاده کرد. [۱]

این ثابت شده است که پیشرفت سیستم های انسان بنیان ، شباهت زیادی به هسته های داخلی زمینی دارد که گرانش را به منظور تعامل با سطوح مختلف مغناطیسی حاصل از هسته های مختلف زمین ایجاد کرده است . Gravitational positioning یا تثبیت موقعیت گرانشی از اصول اولیه اشیا هستی است تا جایگاه خود را در ارتباط با یکدیگر پیدا کنند . برای مثال قمر مشتری (Ganymede) چگونه جایگاه خود را با مشتری حفظ می کند ؟ [۲]


جایگاه قرارگیری قمر مشتری می تواند در صورت تغییر ترکیب هسته های داخلی آن تغییر کند . همانطور که زمین نسبت به خورشید و ماه نسبت به زمین و غیره . Gravitational positioning حد تعادل بین میدان مغناطیسی (Magnetic field) و نیروهای میدان گرانشی (gravitational field forces) به منظور ملاحظاتشان با یکدیگر می باشد . بنابراین این تکنولوژی جدید و عملیات ساده راکتورهای هسته ای بوسیله رفتارهای بین نیروهای میدان مغناطیسی و گرانشی ایجاد شده است . راکتورها می تواند کنترل شده و یا بچرخند تا موقعیت خود را در ارتباط با سطح زمین پیدا کنند . ایجاد این تکنولوژی به اصول اولیه فیزیکی بر می گردد . اصول اولیه رفتار گازها و مایعات در طبیعت در طول یک دهه گذشته بشدت آنالیز شده است . اندازه و وزن شیئ در این اجسام پرنده اصلا مهم نیست . حرکت بوسیله این تکنولوژی به منظور تداخل با نیروهای دیگر نیست بلکه سوار شدن بر نیروهای موجود در اطراف زمین و کیهان است . [۲]

امضاي کاربر : اگر تن به تن
سربه کشتن دهیم

به زان که میان کشور
بدشمن دهیم
دوشنبه 14 آبان 1397 - 15:19
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 1 کاربر از rezairani به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: payam72 /


تعداد ارسال ها: 3990
تاريخ عضويت: 14 /8 /1392
محل زندگي: گرگان
سن: 32
تعداد تشکر کرده: 24800
تعداد تشکر شده: 24062
[Custom_Field_Content]

پاسخ : 3 RE دستیابی ایران به تکنولوژی یوفو،پلاسما...واقعیت یا تخیل
ت نویسنده این مقاله که شما در اینجا اوردی حیلی تخیلی و مباحث رو باهم قاطی کرده
ما روی لیزر و جوش هسته ای و اخلال روی ماهواره ها کار کردیم و اقداماتی هم داشتیم اما اینکه روسها پنهانکاری شون رو از ما گرفته باشن و با نیروی برق از زمین پروازهای اقتصادی و پاک انجام بدیم نمیتونه حفیقت داشته باشه
اونم در حد کیلو وات
این آزمایش ماهم در یک پروژه بود و عملا الکترونها در بالاتر از 99 درصد فرایند انرژی گیری ناگهان تغییر فار میدن و با انحراف از مسیر هدایت شده و نوسانات ، با نزدیک ترین سطح ممکن تخلیه انجام میده
در مورد قرار گیری اجرام اسمانی هم قوانین کپلر و سایر قواعد فیزیک حاکم هست ربطی به موضوع نداره
در مورد ماهواره منهدم شده اسراییلی ها هم تقصیر خودشون بود که با فشار اوردن به سامانه ها و عدم رعایت استاندارها موشک منفجر شد با اینکارشون میخوان فرافکنی بکنن و ما رو مقصر جلوه بدن
به نظرم در انتهای این صغری و کبری چیندن ها ؛ نویسنده سعی داره ایران رو مرموز و خطرناک جلوه بده به طوری که امریکا و اروپا حق دارن از ما بترسن و حق دارن ما رو تحریم بکنن
این شگرد مستند سازی های غربی هست
اول از یک موضوع یک هیولا میسازن و بعد حق خودشون میدونن که باهاش مقابله و نابودش بکنن
امضاي کاربر : افلاطون در بخشی از توصیف ایرانیان گفت :
آنان از نژاد خدایانند
سه شنبه 15 آبان 1397 - 22:09
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 4 کاربر از crounus2000 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: keyvanpersiangulf /payam72 /rasool /memar64 /


تعداد ارسال ها: 141
تاريخ عضويت: 10 /8 /1392
محل زندگي: کرج
سن: 29
تعداد تشکر کرده: 70
تعداد تشکر شده: 675
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 4 RE دستیابی ایران به تکنولوژی یوفو،پلاسما...واقعیت یا تخیل
نقل قول از crounus2000
ت نویسنده این مقاله که شما در اینجا اوردی حیلی تخیلی و مباحث رو باهم قاطی کرده
ما روی لیزر و جوش هسته ای و اخلال روی ماهواره ها کار کردیم و اقداماتی هم داشتیم اما اینکه روسها پنهانکاری شون رو از ما گرفته باشن و با نیروی برق از زمین پروازهای اقتصادی و پاک انجام بدیم نمیتونه حفیقت داشته باشه
اونم در حد کیلو وات
این آزمایش ماهم در یک پروژه بود و عملا الکترونها در بالاتر از 99 درصد فرایند انرژی گیری ناگهان تغییر فار میدن و با انحراف از مسیر هدایت شده و نوسانات ، با نزدیک ترین سطح ممکن تخلیه انجام میده
در مورد قرار گیری اجرام اسمانی هم قوانین کپلر و سایر قواعد فیزیک حاکم هست ربطی به موضوع نداره
در مورد ماهواره منهدم شده اسراییلی ها هم تقصیر خودشون بود که با فشار اوردن به سامانه ها و عدم رعایت استاندارها موشک منفجر شد با اینکارشون میخوان فرافکنی بکنن و ما رو مقصر جلوه بدن
به نظرم در انتهای این صغری و کبری چیندن ها ؛ نویسنده سعی داره ایران رو مرموز و خطرناک جلوه بده به طوری که امریکا و اروپا حق دارن از ما بترسن و حق دارن ما رو تحریم بکنن
این شگرد مستند سازی های غربی هست
اول از یک موضوع یک هیولا میسازن و بعد حق خودشون میدونن که باهاش مقابله و نابودش بکن
برادرمن کی گفته بانیروی برق کیلوولت ما پلاسماساختیم؟
تکنولوژی راکتور پلاسما الان دست بنیادپرفسور توکلیه
مستندی که من دیدم ودرمیزگرد محقیقین امریکایی بحث کردن واقعیت غیرقابل انکاره
شماتونت سرچ کن بنیادکشه هزاران مقاله به انواع زبانها خواهیددید
بعداقای توکلی سرتیم گروه ارکیو بوده ادم ناشناخته ای نیست

اول خواهش کردم دقت کنیداین دور از دسترس نیست
تازه من نوددرصدمطالب رو چون باعلم من سازگارنبودنگفتم


ویرایش :Crounus
امضاي کاربر : اگر تن به تن
سربه کشتن دهیم

به زان که میان کشور
بدشمن دهیم
چهارشنبه 16 آبان 1397 - 14:36
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي


تعداد ارسال ها: 141
تاريخ عضويت: 10 /8 /1392
محل زندگي: کرج
سن: 29
تعداد تشکر کرده: 70
تعداد تشکر شده: 675
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 5 RE دستیابی ایران به تکنولوژی یوفو،پلاسما...واقعیت یا تخیل
نقل قول از crounus2000
ت نویسنده این مقاله که شما در اینجا اوردی حیلی تخیلی و مباحث رو باهم قاطی کرده
ما روی لیزر و جوش هسته ای و اخلال روی ماهواره ها کار کردیم و اقداماتی هم داشتیم اما اینکه روسها پنهانکاری شون رو از ما گرفته باشن و با نیروی برق از زمین پروازهای اقتصادی و پاک انجام بدیم نمیتونه حفیقت داشته باشه
اونم در حد کیلو وات
این آزمایش ماهم در یک پروژه بود و عملا الکترونها در بالاتر از 99 درصد فرایند انرژی گیری ناگهان تغییر فار میدن و با انحراف از مسیر هدایت شده و نوسانات ، با نزدیک ترین سطح ممکن تخلیه انجام میده
در مورد قرار گیری اجرام اسمانی هم قوانین کپلر و سایر قواعد فیزیک حاکم هست ربطی به موضوع نداره
در مورد ماهواره منهدم شده اسراییلی ها هم تقصیر خودشون بود که با فشار اوردن به سامانه ها و عدم رعایت استاندارها موشک منفجر شد با اینکارشون میخوان فرافکنی بکنن و ما رو مقصر جلوه بدن
به نظرم در انتهای این صغری و کبری چیندن ها ؛ نویسنده سعی داره ایران رو مرموز و خطرناک جلوه بده به طوری که امریکا و اروپا حق دارن از ما بترسن و حق دارن ما رو تحریم بکنن
این شگرد مستند سازی های غربی هست
اول از یک موضوع یک هیولا میسازن و بعد حق خودشون میدونن که باهاش مقابله و نابودش بکنن[

خبرگزاری مهر منبع من بوده گمان نکنم. غیرمعتبرباشه
امضاي کاربر : اگر تن به تن
سربه کشتن دهیم

به زان که میان کشور
بدشمن دهیم
چهارشنبه 16 آبان 1397 - 14:43
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي


تعداد ارسال ها: 3990
تاريخ عضويت: 14 /8 /1392
محل زندگي: گرگان
سن: 32
تعداد تشکر کرده: 24800
تعداد تشکر شده: 24062
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 6 RE دستیابی ایران به تکنولوژی یوفو،پلاسما...واقعیت یا تخیل
نقل قول از rezairani
برادرمن کی گفته بانیروی برق کیلوولت ما پلاسماساختیم؟

منم همین رو میگم که نمیشه
تکنولوژی راکتور پلاسما الان دست بنیادپرفسور توکلیه
مستندی که من دیدم ودرمیزگرد محقیقین امریکایی بحث کردن واقعیت غیرقابل انکاره
شماتونت سرچ کن بنیادکشه هزاران مقاله به انواع زبانها خواهیددید
بعداقای توکلی سرتیم گروه ارکیو بوده ادم ناشناخته ای نیست

لینک مواردی که گفتی رو بزار تا ببینیم
ضمنا روش آمریکایی ها و روسها در تولید پلاسما کاملا متفاوته و بیش از 3 روش برای تولید پلاسما در دسترس هست و از دهه 80 میلادی مورد پژوهش واقع شده پس چیزی نیست که در انحصار ما باشه

اول خواهش کردم دقت کنیداین دور از دسترس نیست
تازه من نوددرصدمطالب رو چون باعلم من سازگارنبودنگفتم
ضمنا خبر گزاری مهر به هیچ وجه منبع تخصصی و علمی نیست و بارها در اخبارش خطا مشاهده شده و یا اخبارش کپی از منابع دیگه هست

امضاي کاربر : افلاطون در بخشی از توصیف ایرانیان گفت :
آنان از نژاد خدایانند
چهارشنبه 16 آبان 1397 - 20:35
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 4 کاربر از crounus2000 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: rasool /rezairani /hossein /memar64 /برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش