نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
leonardo0011 آفلاينتعداد ارسال ها: 171
تاريخ عضويت: 3 /6 /1393
تعداد تشکر کرده: 172
تعداد تشکر شده: 746
[Custom_Field_Content]
انجمن اي ار ارتش

شوخی و کم عقلی نتانیاهو درباره ایران
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر دریک نمایش رسانه‌ای، ادعاهایی را علیه برنامه موشکی کشورمان بیان کرد که این اظهارات بازتاب زیادی در محافل رسانه‌ای ضدایرانی داشت.
اما نگاهی کوتاه به آنچه که نخست وزیر رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشت، نشان می دهد که اسرائیلی‌ها سعی دارند به هرطریقی افکار عمومی را فریب دهند.
نتانیاهو دربخشی از نمایش رسانه‌ای خودش، تصویر چند فروند از موشک‌های بالستیک ساخت ایران را به نمایش گذاشته وسپس بدون ارائه هرگونه سند معتبری، ادعاهایی بی اساس را علیه توان موشکی کشورمان مطرح می کند.
تصویری که نتانیاهو نمایش می دهد، در واقع سه فروند موشک قدر اف، قیام و شهاب 3 است و بالای هر موشک به طور جداگانه نام و برد آن موشک نوشته شده است.در تصویر وسط، موشک قیام است اما همانطور که می بینید، نام موشک بالستیک قدرH با برد 1650 کیلومتر بالای آن درج شده است.
موشک‌های قدر و قیام با هم تفاوت‌های بسیار زیادی دارند که می‌توان این تفاوت‌ها را با اندکی دقت، به راحتی تشخیص داد.
در مهمترین بخش می‌توان گفت که، موشک قیام 800 کیلومتر برد داشته و موشک قدر H طبق اعلام مسئولان نظامی کشورمان، بردی معادل 1650 کیلومتر دارد و این یعنی موشک قیام 850 کیلومتر به نسبت موشک قدر اچ، بردش کمتر است.
موشک قیام با توجه به برد رسمی اعلام شده توسط مسئولان کشورمان (800 کیلومتر)، حتی اگر قرار باشد از داخل ایران بسوی سرزمین‌های اشغالی هم شلیک شود، به دلیل اینکه فاصله غربی‌ترین نقطه کشورمان تا شرقی‌ترین نقطه از سرزمین‌های اشغالی فلسطین، حدودا 1100 کیلومتر است و اصلا برد موشک قیام به مواضع صهیونیست‌ها نمی‌رسد، چه اینکه ماموریت موشک قیام طبق اعلام سردار حاجی زاده نیروی هوافضای سپاه، صرفا استفاده علیه پایگاه‌های آمریکا در منطقه است.
موشک قدر اچ، طولی در حدود 15 متر دارد اما طول موشک قیام 11.5 متر است، این یعنی موشک قیام 3.5 متر طولش کمتر از موشک قدر است و صهیونیست‌ها حتی تفاوتی به این بزرگی و اهمیت را هم تشخیص نداده و موشک قیام را به جای موشک قدر اچ جا زده اند.
امضاي کاربر : ار سال 57 یه عده ای گفتند ما اهل کوفته نیستیم. خدا گفت: باشه پس امتحانتون میکنم. امتحان جهاد ( 8 سال دفاع مقدس)، امتحان اقتصادی (تحریم) ، امتحان حکمیت ( فتنه 88 و ادامه)
یادتون باشه ما امتحانات رو تا الان قبول شدیم. ادامشو از کار باز نمونید که اگر کنار بکشیم سیلی خدا تا چند صد سال گریبان ما خواهد بود.
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 - 08:58
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از leonardo0011 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: hk416 &asd &rasool &crounus2000 &hossein &برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش