نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
elyas آفلاينتعداد ارسال ها: 3417
تاريخ عضويت: 23 /10 /1391
محل زندگي: البرز
سن: 25
تعداد تشکر کرده: 2952
تعداد تشکر شده: 15129
[Custom_Field_Content]
انجمن اي ار ارتش

شهادت مأمور پلیس نهبندان برای حفاظت از جان یک زن و کودک
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، براساس اعلام فرماندهی انتظامی استان مأموران پلیس پس از شناسایی خودروی متهم تحت تعقیب در سه راهی روستای حیدرآباد نهبندان، به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده به دستور ایست مأموران توجهی نکرد و متواری شد.

مأموران پلیس با توجه به حضور یک زن و کودک در خودروی متهم از تیراندازی به سمت خودرو خودداری و با اقدامات پلیسی خودرو را متوقف کردند اما بلافاصله با تیراندازی سرنشین جلوی خودرو روبرو شدند.


شهید مدافع وطن استوار یکم هادی کاردیده

بگفته سردار شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در این تیراندازی سه نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی استان مجروح شدند که استوار یکم هادی کاردیده به علت اصابت تیر به گردن و قفسه سینه به شهادت رسید.

براساس اعلام فرماندهی انتظامی استان شرور تحت تعقیب در تیراندازی متقابل ماموران پلیس کشته شده و عملیات پاکسازی منطقه و شناسایی رابطان او ادامه دارد.

منبع

امضاي کاربر :


قدر امنیت ، قدر آبی که می خوریم ، قدر ظرف غذایمان ، قدر راحتی خواب شب ، قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده را بدانیم ، حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه ، قدر بدانیم و شاکر.

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش و امنیت مردم عزیز ایران به دور از آسایش و رفاه زندگی میکنند.

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران
شنبه 18 آذر 1396 - 17:25
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 2 کاربر از elyas به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: alij &asd &برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش