نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
elyas آفلاينتعداد ارسال ها: 3412
تاريخ عضويت: 23 /10 /1391
محل زندگي: البرز
سن: 25
تعداد تشکر کرده: 2952
تعداد تشکر شده: 15122
[Custom_Field_Content]
انجمن اي ار ارتش

اظهارات ترامپ علیه ایران و برجام
ترامپ: برجام را تائید نخواهیم کرد/می‌توانم برجام را لغو کنم
شعار محبوب ایران مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل است
سپاه را تحریم می‌کنیم
اگر با کنگره به نتیجه نرسیم، از برجام خارج می‌شویم
ترامپ از خلیج فارس با عنوان \\\"خلیج ع ر ب ی\\\" یاد کرد


رییس‌جمهور آمریکا مدعی شد: اقدامات خصمانه ایران تا امروز ادامه دارد و از حامیان اصلی تروریسم در دنیاست.

به گزارش آفتاب‌نیوز، دونالد ترامپ عصر روز جمعه به وقت واشنگتن در کاخ سفید در سخنانی ضمن تکرار ادعاهای تاریخ مصرف گذشته و واهی اعلام کرد: رژیم ایران به تروریست‌هایی که در 11 سپتامبر حضور داشتند کمک کرد از جمله پسر اسامه بن‌لادن.

وی با \\\"دیکتاتور\\\" خواندن رژیم ایران مدعی شد که این رفتار ایران هنوز ادامه دارد و ایران حامی اصلی تروریست در دنیاست و به طالبان، القاعده، حماس و حزب‌الله کمک می‌کند. امروز استراتژی جدید خودمان را در مورد ایران اعلام می‌کنم تا در مورد رفتارهای خصمانه ایران بایستیم تا ایران هرگز نتواند به سلاح هسته‌ای دست یابد.

ترامپ در ادامه سخنانش همچنین در ادعاهایی بی‌اساس اعلام کرد که ایران در چندین حادثه بمب‌گذاری در کشورهای عربستان، لبنان و کنیا دست داشته است که این حملات به کشته شدن صدها آمریکایی منجر شده است.

رییس‌جمهور آمریکا در ادعاهای واهی خود علیه ایران و برجام با بیان این‌که ایران با سلاح‌های خود کشتیرانی آزاد را در خلیج عربی (فارس) مورد تهدید قرار می‌دهد، ادامه داد: ایران آمریکایی‌ها را در داخل ایران به اتهام واهی زندانی می‌کند و حملا ت سایبری به زیرساخت‌های ما و ارتش ما کرده است.

وی با این ادعا که ایالات متحده تنها هدف دیکتاتوری ایران نیست افزود: حکومت ایران شهروندان خود را به شدت سرکوب می‌کند و در جریان آنچه انقلاب سبز (اعتراضات سال 88) نامید معترضان ایرانی را به گلوله بست.

وی گفت: در یمن و سوریه ایران باعث جنگ شده و در عراق نیز با دخالت‌هایش باعث ایجاد اختلافات قومی و مذهبی در این منطقه شده است.

ترامپ با بیان اینکه ایران همچنان از بشار اسد حمایت می‌کند و سلاح در اختیار او می‌گذارد و این سلاح‌ها علیه کودکان سوری مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفت: با توجه به سابقه جنایتکاری ایران در گذشته و حال، اهداف سوء آنها در آینده را نباید نادیده بگیریم. شعار محبوب ایران \\\"مرگ بر آمریکا\\\" و \\\"مرگ بر اسرائیل\\\" است.

این مقام آمریکایی با اشاره به چگونگی تصویب بر جام از نگاه خودش تصریح کرد: دولت قبلی آمریکا تحریم‌ها علیه ایران را لغو کرد، در زمانی که این امکان وجود داشت که حکومت ایران از هم بپاشد.

ترامپ همچون گذشته برجام را یکی از بدترین توافقات عنوان کرد و مدعی شد که این یک توافق یک جانبه است و همان ذهنیتی که باعث به وجود آمدن برجام شد باعث انجام معادلات بد تجاری با این کشور شد.

رییس‌جمهور آمریکا در ادامه سخنان خود گفت: ما در آمریکا احتیاج به مذاکره‌کنندگان قوی داریم، توافق هسته‌ای با دیکتاتوری ایران مجرای تنفسی دوباره به آنها داد و اجازه داد که بار دیگر به منابع مالی دسترسی پیدا کنند و از طریق آن به تروریست‌ها کمک کند.

ترامپ با بیان اینکه ایران 1.7 میلیارد دلار از ایالت متحده دریافت کرده و مقداری از آن از طریق فیزیکی به ایران منتقل شده است، گفت: تصور کنید این مقدار زیاد پول نقدی را که ایرانی‌ها در انتظار دریافت آن هستند. هم‌چنین برجام به ایران اجازه می‌دهد که برخی از برنامه‌های هسته‌ای خود را ادامه دهد و تا چند سال آینده محدودیت‌های اعمال شده علیه ایران به پایان می‌رسد.

رییس‌جمهور آمریکا افزود: ما تنها توانسته‌ایم تاخیر کوچکی در مسیر دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای ایجاد کنیم و من این موضوع را نمی‌پذیرم. در کشورهای دیگر برای یک توافق به مقاطع 100 ساله فکر می‌کند.

وی گفت: ما تمام پول را پیشاپیش به ایران داده‌ایم و اکنون نیز در عمل انجام شده قرار گرفته‌ایم. حکومت ایران چندین بار از برجام تخطی کرده است. ایران بیش از 130 متر مکعب آب سنگین تولید کرد و همچنین نتوانست انتظارات ما را درباره سانتریفیوژها برآورده کند.

ترامپ مدعی شد: مقامات ایران چندین بار اعلام کرده‌اند اجازه نخواهند داد از تاسیسات نظامی این کشور بازرسی شود حال آنکه برنامه‌های مخفی ایران در این تاسیسات قرار دارد. برخی می‌گویند ایران با کره شمالی هم مراوده دارد و من حتما از ماموران اطلاعاتی خود می‌خواهم تا جزییات این موضوع را به من گزارش دهند. این توافق قرار بود به صلح جهانی کمک کند اما در حالی که ما به تعهدات خود عمل کرده‌ایم، ایران تروریسم را گسترش داده و به روح برجام پایبند نبوده است.

رییس‌جمهور آمریکا در این سخنرانی در کاخ سفید اظهار کرد: من بعد از مشورت با متحدان خود استراتژی خود علیه ایران را اعلام می‌کنم. ما کاری خواهیم کرد تا با اقدامات ایران مقابله کنیم و تحریم‌های جدید علیه ایران اعمال می‌کنیم و جلوی تولید سلاح علیه ایران را می‌گیریم. ما این رژیم را محدود می‌کنیم تا به هیچ وجه به سلاح دست نیابد.

وی گفت: تحریم‌های بسیار سرسختانه‌ای را علیه سپاه اعلام خواهیم کرد.

ترامپ با \\\"تروریستی\\\" خواندن سپاه پاسداران که زیر نظر رهبر ایران اداره می‌شود و خشونت را در منطقه گسترش می‌دهد افزود: سپاه از رژیم سرکوب‌گر اسد حمایت می‌کند، من همچنین از وزارت خزانه‌داری آمریکا می‌خواهم که تمام بخش‌های سپاه را و همچنین ماموران و وابستگان به این نهاد را مورد تحریم قرار دهد. همچنین برنامه موشکی ایران را نیز به شدت تحریم خواهیم کرد.

وی افزود: از زمان امضای برجام تجاوزگری خطرناک ایران بیشتر شده است. این در حالی است که تحریم‌ها علیه ایران لغو شده و این کشور با دیگر اعضای برجام وارد معاملات اقتصادی پرسودی شده است. رییس‌جمهور آمریکا طبق قانونی که در کنگره به تصویب رسیده است، می‌تواند هر زمان و آن‌طور که صلاح هست، تحریم‌های جدیدی را اعمال کند.

ترامپ گفت: پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم و نخواهیم کرد و ما قدم در راه تروریسم نمی‌گذاریم. با کنگره همکاری می‌کنیم تا نواقص برجام برطرف شود.

ترامپ در ادامه یاوه‌گویی‌های خود علیه ایران و برجام تصریح کرد: یکی از نارسایی‌های برجام این است که مفاد آن به اندازه کافی اجرا نمی‌شود و در مورد برنامه موشکی ایران ساکت است. کنگره از همین الان برای برخورد با این نارسایی وارد عمل شده و به لایحه بازنگری برجام چند تبصره اضافه خواهد کرد که جلوی ایران برای تولید موشک قاره پیمای بالستیک را بگیرد.

وی گفت: کنگره کاری خواهد کرد که تحریم‌ها علیه ایران به گونه‌ای اعلام شود که به صورت دائم از توسعه فعالیت‌های موشکی ایران جلوگیری شود و ما از این اقدامات استقبال می‌کنیم و اگر نتوانیم با کنگره و متحدان خود به توافق برسیم، برجام لغو خواهد شد. من هر جا لازم بدانم به عنوان رییس‌جمهور آمریکا می‌توانم برجام را لغو کنم.

رییس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: ما مصمم هستیم حامی اصلی تروریست در دنیا دیگر به سمت سلاح‌های هسته‌ای نرود و به آن دسترسی پیدا نکند.

ترامپ که دولتش کارنامه طولانی و شدیدی در سرکوب و کشتار ملت‌های مظلوم در شرق و غرب دنیا دارد مدعی شد که دولتش به صورت یک‌پارچه در کنار قربانیان اصلی حکومت ایران که مردم ایران هستند، ایستاده‌ایم.

وی در ادامه مدعی شد: مردم ایران تا کنون هزینه سنگینی را به خاطر اقدامات حکومت ایران پرداخته‌اند. این در حالی است که مردم ایران برای احیای تاریخ و تمدن خود تلاش می‌کنند و می‌خواهند با همسایگانشان ارتباط برقرار کنند. امیدواریم تدابیر جدید که هدف آن حکومت ایران است و در کنار تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد منجر شود که ما یک صلح و امنیت و پیشرفت اقتصادی را شاهد باشیم.

ترامپ در پایان سخنانش که سراسر اتهام و ادعاهای واهی علیه ایران بود گفت که ما به آینده‌ای افتخار می‌کنیم که جوانان ایرانی ـ آمریکایی، مسلمان، غیرمسلمان و یهود در دنیای آری از خشونت زندگی کنند و ما هرکاری را برای این موضوع انجام می‌دهیم.

رییس‌جمهور آمریکا در حالی مدعی ساختن آینده‌ای پر افتخار است که در آن جوانان ایرانی و آمریکایی و مسلمان و غیر مسلمان بدون خشونت در کنار هم زندگی کنند که هنوز چیزی از شروع به کارش نگذشته بود که در قوانیتی محکم از ورود اتباع هفت کشور به آمریکا که همگی کشورهای منطقه و خاورمیانه و از کشورهای مسلمان و عرب بودند را ممنوع کرد و با واکنش‌های جهانی مواجه شد.

ترامپ: هر وقت بخواهم می‌توانم برجام را از بین ببرم

دونالد ترامپ همچنین در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا همین حالا به برجام پایان نمی‌دهد، گفت: من روند دو مرحله‌اى را دوست دارم. هر وقت بخواهم مي‌توانم برجام را از بين ببرم. در مدت كوتاه خواهيم ديد كه آيا كنگره عمل مي‌كند يا نه. اگر نكند برجام را به هم ميزنم.

منبع
امضاي کاربر :


قدر امنیت ، قدر آبی که می خوریم ، قدر ظرف غذایمان ، قدر راحتی خواب شب ، قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده را بدانیم ، حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه ، قدر بدانیم و شاکر.

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش و امنیت مردم عزیز ایران به دور از آسایش و رفاه زندگی میکنند.

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران
جمعه 21 مهر 1396 - 23:46
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 9 کاربر از elyas به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: espadan &asd &hk416 &alij &crounus2000 &behzad005 &rubik &behrouz07 &hossein &


تعداد ارسال ها: 3412
تاريخ عضويت: 23 /10 /1391
محل زندگي: البرز
سن: 25
تعداد تشکر کرده: 2952
تعداد تشکر شده: 15122

پاسخ : 1 RE اظهارات ترامپ علیه ایران و برجام
ترامپ حتی نمی داند که برجام توافقی دو جانبه نیست

رئیس جمهور با اشاره به سیاست های خصمانه و دشمنی های 64 ساله دولت های مختلف امریکا علیه ایران گفت: در صحبت های ترامپ رئیس جمهور امریکا جز فحاشی و اتهامات واهی حرف دیگری وجود نداشت.

رئیس جمهوری اسلامی ایران با سلام به مردم بزرگ و فهیم سرزمین عزیزمان ایران گفت: لازم می دانستم بعد از صحبت هایی که شنیده شد از رئیس جمهور فعلی امریکا نکاتی را به عرض ملت ایران برسانم.

آقای روحانی در برنامه زنده تلویزیونی افزود: اولآ در صحبت های آقای ترامپ نسبت به سیاست ایران که اعلام می کرد جز فحاشی و مشتی از اتهاماتی واهی علیه ملت ایران حرف دیگری وجود نداشت.

وی گفت: من دعوت می کنم رئیس جمهور امریکا را که هم تاریخ را هم جغرافیا را هم نسبت به تعهدات بین المللی و هم راجع به ادب و اخلاق و عرف جهانی و بین المللی بهتر بخواند.

رئیس جمهور تصریح کرد: ظاهرا ایشان خبر ندارد که دولت امریکا دولت کودتا را در شصت و چند سال پیش در ایران روی کار آورد و قدرتی بود که با پول و اعمال نفوذ و استفاده از مزدوران خودش حکومت قانونی این سرزمین را سرنگون کرد.

رئیس جمهور گفت: ظاهرا آقای ترامپ فراموش کرده است که در طول مبارزات یکپارچه ملت ایران علیه دیکتاتوری و برای به دست آوردن آزادی ، استقلال و جمهوری اسلامی در این سرزمین ، کشوری که بیشترین حمایت را از دیکتاتور وقت در ایران می کرد امریکا بود.

آقای روحانی در ادامه سخنانش افزود : آقای ترامپ ظاهرا فراموش کرده است که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در همان روزهای اولیه ، طراحی امریکا در ایران کودتا بود که البته یک بار دیگر هم در سال 59 این کودتا را تکرار کرد.

رئیس جمهور گفت: آقای ترامپ ظاهرا فراموش کرده است که در هشت سال دفاع مظلومانه ملت ایران در برابر تجاوز ، امریکا از متجاوز حمایت کرد و فراموش کرده است که در موشک باران شهرهای ایران و همچنین بمباران شیمیایی شهر سردشت و حلبچه بیانیه ای لازم بود امریکا در این زمینه ها بدهد و در برابر متجاوزان بایستد و از مظلومان حمایت کند درست به عکس عمل کرد.

آقای روحانی گفت: باید تاریخ را دقیق تر و بهتر بخوانند و باید بدانند در شصت و چند سال گذشته با مردم ایران چه کرده اند و در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب چگونه با مردم ایران رفتار کرده اند. رئیس جمهور گفت: ترامپ جغرافیا را هم باید مطالعه کند، چطور یک رئیس جمهور اسم یک خلیج معروف ایرانی را هنوز یاد نگرفته است؟ آقای روحانی افزود: همان خلیج فارسی که متاسفانه ناوگان های امریکایی بی جهت و مداوم در این منطقه رفت و آمد می کنند. لااقل از نظامیان و خلبانان خودش می پرسید؛ پس باید جغرافیا را هم مطالعه کند.

رئیس جمهور گفت: حقوق بین الملل را هم باید مطالعه کند چطور یک معاهده ای که در سازمان ملل و طی یک قطعنامه تایید شده است، مگر یک رئیس جمهور می تواند این سند را لغو کند او نمی داند این یک سند دوجانبه بین ایران و امریکا نیست که هر گونه خواست رفتار بکند.

آقای روحانی تاکید کرد: ادب و اخلاق هم بسیار اهمیت دارد. حرف های ناصحیح، ناروا، دروغ و اتهامات بی اساس درباره ملت بزرگ ایران، ملت بزرگی که همان ایامی که همین آقای گوینده امشب به منطقه خلیج فارس آمده بود در جنوب خلیج فارس در انتخابات شکوهمند کم نظیر مردم ما حضور پیدا کردند و شرکت کردند، آیا ملتی که دموکراسی را توأم با فرهنگش، با ایمانش مورد دقت قرار می دهد و به تمام معاهدات بین المللی همواره احترام گذاشته آیا این دولت یاغی است یا دولتی که در پی تجاوز و کودتا در این منطقه و جهان بوده است؟

منبع
امضاي کاربر :


قدر امنیت ، قدر آبی که می خوریم ، قدر ظرف غذایمان ، قدر راحتی خواب شب ، قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده را بدانیم ، حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه ، قدر بدانیم و شاکر.

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش و امنیت مردم عزیز ایران به دور از آسایش و رفاه زندگی میکنند.

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران
جمعه 21 مهر 1396 - 23:51
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 7 کاربر از elyas به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: espadan /asd /hk416 /alij /rubik /behrouz07 /hossein /


تعداد ارسال ها: 3412
تاريخ عضويت: 23 /10 /1391
محل زندگي: البرز
سن: 25
تعداد تشکر کرده: 2952
تعداد تشکر شده: 15122

پاسخ : 2 RE اظهارات ترامپ علیه ایران و برجام
واکنش موگرینی به سخنرانی ترامپ

فدريكا موگريني مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا گفت: برجام توافقی دو جانبه و متعلق به هيچ كشوري نيست بلکه توافقی چند جانبه است و هیچ رئیس جمهوری آن را نمی تواند لغو کند.

فدريكا موگريني مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا گفت برجام توانسته است و همچنان قادر خواهد بود و در اينده نيز اين توان را دارد كه از دستيابي ايران به تسليحات هسته اي جلوگيري كند.

خانم موگريني گفت: اتحاديه اروپا و جامعه بين المللي آشكارا اعلام كرده اند كه برجام همچنان پا برجا خواهد بود و اتحاديه اروپا کاملا از برجام حمايت خواهد كرد.

مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا در واكنش به اقدام ترامپ مبني بر سپردن سرنوشت برجام به كنگره گفت: برجام مسئله داخلي یک کشور نيست بلكه قطعنامه شوراي امنيت سازمان ملل است.

منبع
امضاي کاربر :


قدر امنیت ، قدر آبی که می خوریم ، قدر ظرف غذایمان ، قدر راحتی خواب شب ، قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده را بدانیم ، حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه ، قدر بدانیم و شاکر.

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش و امنیت مردم عزیز ایران به دور از آسایش و رفاه زندگی میکنند.

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران
جمعه 21 مهر 1396 - 23:53
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 8 کاربر از elyas به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: espadan /asd /hk416 /alij /behzad005 /rubik /behrouz07 /hossein /


تعداد ارسال ها: 3851
تاريخ عضويت: 14 /8 /1392
محل زندگي: گرگان
سن: 32
تعداد تشکر کرده: 24464
تعداد تشکر شده: 23427
[Custom_Field_Content]

پاسخ : 3 RE اظهارات ترامپ علیه ایران و برجام
به نظرم اون نه تنها احمق نیست بلکه خیلی هم باهوشه منتها تکنیکش از نوع خریت اشکاره این تاکتیکیه که در اون طرف مقابل رو با انجام مانورهای تبلیغاتی قبل از اینکه رسما کاری بکنه بهانه اقدامش رو از طرف مقابل دریافت بکنه
درست مثل اینکه با پا نشون بدیم میخوایم لگد بزنیم و حریف گاردش رو برای دفاع در مقابل پا میاره پایین و ما با یه سیلی توی گوشش بهش صدمه بزنیم

اونها الان منتظر اقدام عملی ما در خروج از برجام هستن
اگر در گفتارش دقت کرده باشین الان در چند مناقشه از یک تاکتیک استفاده کرده مثلا در خورج از یونسکو تاریخش رو دی ماه اعلام کرده نه زمان فعلی یا برای خروج از برجام هم زمان اقدامش زمان حال نیست فقط سعی داره حریفاش رو با هول و هراسی که به راه میندازه به اقدام پیشدستانه تحریک بکنه

به نظرم خونسردی و متانت در این زمان خیلی میتونه گره گشا باشه و میتونه بازی دو سر باخت رو به ترمپ تحمیل بکنه
وگرنه اون برنده میدان خواهد بود
امضاي کاربر : افلاطون در بخشی از توصیف ایرانیان گفت :
آنان از نژاد خدایانند
شنبه 22 مهر 1396 - 12:50
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 8 کاربر از crounus2000 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: behzad005 /alij /rubik /behrouz07 /asd /hossein /espadan /hk416 /


تعداد ارسال ها: 233
تاريخ عضويت: 20 /9 /1392
محل زندگي: ارومیه
سن: 33
تعداد تشکر کرده: 1062
تعداد تشکر شده: 1234
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 4 RE اظهارات ترامپ علیه ایران و برجام
از هشت نفر تیم مذاکره کننده نیمش جاسوس بودن !!!نباید انتظار داشته باشیم همه چی درست بشه !این دولت به ملت ایران دروغ گفته!! از اول هم قرارشون نبوده تحریم ها لغو بشه!!ای کاش سردمدارشون چند سال قبل تر به رحمت خدا رفته بود تا این ملت از دست وطن فروش ها به ارامش می رسید.....باز هم میگم (با عرض پوزش ولی عین واقعیت)اصلا ملت فهیمی نداریم ....!!!!متاسفانه همیشه چوب ساده لوحی مردم و احمق بودن مسولین تحت نفوذ سرویس های جاسوسی را خوردیم و می خوریم و خواهیم خورد.امیر کبیر کجایی ببینی(تاریخ تکرار شد) باز هم مثل مصدق از رهبران مذهبی جداشدند و نقره داغ کردند این ملت را...!!!!
امضاي کاربر :
هیچ کشوری نمی تواند حقوق ملت ایران را ذایل کند
شنبه 22 مهر 1396 - 22:35
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از galla به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: rubik /asd /meysam /espadan /alij /


تعداد ارسال ها: 166
تاريخ عضويت: 18 /1 /1396
تعداد تشکر کرده: 750
تعداد تشکر شده: 785
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 5 RE اظهارات ترامپ علیه ایران و برجام
باز هم میگم (با عرض پوزش ولی عین واقعیت)اصلا ملت فهیمی نداریم ....!!!!

اول خواستم ناراحت بشم ولی وقتی بقیه نظرتون رو خوندم و به یاد آوردم شما هم جزو همین ملتی، به حرفتون ایمان آوردم.
یکشنبه 23 مهر 1396 - 02:05
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از behrouz07 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: arjemandi1357 /hossein /keyvanpersiangulf /shahin021 /crounus2000 /


تعداد ارسال ها: 955
تاريخ عضويت: 15 /11 /1393
محل زندگي: شاهرود
تعداد تشکر کرده: 10921
تعداد تشکر شده: 4976
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 7 RE اظهارات ترامپ علیه ایران و برجام
نقل قول از galla
از هشت نفر تیم مذاکره کننده نیمش جاسوس بودن !!!نباید انتظار داشته باشیم همه چی درست بشه !این دولت به ملت ایران دروغ گفته!! از اول هم قرارشون نبوده تحریم ها لغو بشه!!ای کاش سردمدارشون چند سال قبل تر به رحمت خدا رفته بود تا این ملت از دست وطن فروش ها به ارامش می رسید.....باز هم میگم (با عرض پوزش ولی عین واقعیت)اصلا ملت فهیمی نداریم ....!!!!متاسفانه همیشه چوب ساده لوحی مردم و احمق بودن مسولین تحت نفوذ سرویس های جاسوسی را خوردیم و می خوریم و خواهیم خورد.امیر کبیر کجایی ببینی(تاریخ تکرار شد) باز هم مثل مصدق از رهبران مذهبی جداشدند و نقره داغ کردند این ملت را...!!!!


همیشه یک رابطه ای بین بعضی از تحصیل کرده های غربی با جاسوسی و نفوذ وجود داره
حداقل توی تاریخ کشور ما که پره از این موارد
از دوره مشروطه تا همین الان !

حالا اگر نبود اگاهی بین مردم هم چاشنی کار بشه با هر ترفند نسبتا ساده ای از سوی اونا خیلی راحت فریب میخوریم...
دوشنبه 24 مهر 1396 - 19:22
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 2 کاربر از alij به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: asd /crounus2000 /


تعداد ارسال ها: 132
تاريخ عضويت: 10 /8 /1392
محل زندگي: کرج
سن: 29
تعداد تشکر کرده: 68
تعداد تشکر شده: 652
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 8 RE اظهارات ترامپ علیه ایران و برجام
نقل قول از galla
از هشت نفر تیم مذاکره کننده نیمش جاسوس بودن !!!نباید انتظار داشته باشیم همه چی درست بشه !این دولت به ملت ایران دروغ گفته!! از اول هم قرارشون نبوده تحریم ها لغو بشه!!ای کاش سردمدارشون چند سال قبل تر به رحمت خدا رفته بود تا این ملت از دست وطن فروش ها به ارامش می رسید.....باز هم میگم (با عرض پوزش ولی عین واقعیت)اصلا ملت فهیمی نداریم ....!!!!متاسفانه همیشه چوب ساده لوحی مردم و احمق بودن مسولین تحت نفوذ سرویس های جاسوسی را خوردیم و می خوریم و خواهیم خورد.امیر کبیر کجایی ببینی(تاریخ تکرار شد) باز هم مثل مصدق از رهبران مذهبی جداشدند و نقره داغ کردند این ملت را...!!!!

سلام
دوست گرامی من از روزههای اول این سایت عضوبودم وپیگیر همیشه هم گفتم همه بایداینجا بتونن حرف بزنن باهرسطح معلومات
اما توهین نه
شما داری توهین میکنی دوست گرامی
کاش قبل از احساسی حرف زدن کمی منطقی فکرکنیم
برادر من امریکا ومتحدانش دریک سیاست بسیارظالمانه کاری برسراین مردم اوردن که تافروپاشی کامل اقتصادی واونچه برسرشوروی امدچندماهی بیشترنمونده بود
که رهبر فرزانه با اعلام مشی نرمش قهرمانانه به زیبایی توطئه هاشون رو خنثی کرد والا اونا جشن وپایکوبی رو شروع کرده بودن
حقوق کارمندان رو نداشتیم بدیم تمام پروژههاخوابیده بود نفت میدادیم بجاش زردجوبه میدادن
اگرنبودفهم این ملت الان ایرانی نبود
بابغض حرف مزنیم
امضاي کاربر : اگر تن به تن
سربه کشتن دهیم

به زان که میان کشور
بدشمن دهیم
دوشنبه 24 مهر 1396 - 21:43
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از rezairani به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: keyvanpersiangulf /behrouz07 /asd /arjemandi1357 /crounus2000 /برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش